Silnik hydrauliczny z przekładnią WGB

Silnik hydrauliczny z przekładnią planetarną

Przekładnie planetarne serii WGB stosowane są w maszynach do układania nawierzchni drogowej, pojazdach o napędzie kołowym i różnego rodzaju maszynach samojezdnych oraz urządzeniach do przenoszenia i podnoszenia, takich jak wciągarki, dźwigi itp. Dzięki zastosowaniu specjalnego silnika orbitalnego i zwartej konstrukcji, przekładnię planetarną można zainstalować wewnątrz koła napędowego, wewnątrz bębna wciągarki, lub mechanizmu napędu elementów roboczych maszyny. Konstrukcja przekładni jest prosta, zajmuje niewielką przestrzeń i jest łatwa w montażu. Przekładnia planetarna serii WGB jest odpowiednia zarówno do układu hydraulicznego zamkniętego, jaki i otwartego.

Przekładnia planetarna serii WGB jest szeroko stosowana w sprzęcie samobieżnym, takim jak maszyny inżynieryjne, maszyny dźwigowe, maszyny drogowe, maszyny budowlane, maszyny transportowe, maszyny rolnicze, maszyny górnicze, maszyny do zamiatania i czyszczenia, maszyny do drewna itp., to także stosowanych w wyciągarkach oraz w stacjonarnych układach napędu hydraulicznego.

Cechy charakterystyczne przekładni:

  • Specjalna konstrukcja uszczelnienia kompozytowego, stosowana w uszczelnieniach promieniowych i osiowych pomiędzy elementami ruchomymi i obudową.
  • Wbudowany wielotarczowy układ hamulca automatycznego, który jest również sprężynowym hamulcem postojowym. Ciśnienie hydrauliczne zwalnia hamulec, w przypadku spadku ciśnienia w układzie poniżej wymaganego nastąpi bezpiecznie zatrzymanie przekładni.
  • Zwarta konstrukcja, łatwy montaż.
  • Do stosowania razem z hydraulicznymi silnikami orbitalnymi serii ALSG2, ALSG3.

Linia produktowa

Zobacz dostępne modele silników hydraulicznych