Silnik hydrauliczny ALSG2W

Silnik serii ALSG2W łączy zaawansowany zestaw przekładni Geroler z dystrybutorem o przepływie dużej prędkości i wysokim ciśnieniu oraz zapewnia dobrą stabilność pracy przy niskiej prędkości z wysoką wydajnością objętościową. Urządzenie może być dostarczone w indywidualnym wariancie wykonania, zgodnie z wymaganiami aplikacji.

Cechy charakterystyczne:

  • Zaawansowane obróbka wewnętrznej przekładni Geroler, pozwala na niskie ciśnienie rozruchu silnika, zapewniając płynną i niezawodną pracę oraz wysoką wydajność.
  • Wał wyjściowy osadzony na łożyskach igiełkowych, które pozwalają na duże siły osiowe i promieniowe. Obudowa zapewnia wysokie ciśnienie i wysoki moment obrotowy w szerokim zakresie zastosowań.
  • Zaawansowana konstrukcja dysku dystrybucji przepływu z automatyczną kompensacją umożliwia działanie z dużą wydajnością objętościową i długą żywotnością, zapewnia płynną i niezawodną pracę.
  • Niski poziom przecieków wewnętrznych dzięki wykonaniu elementów wewnętrznych z wysoką dokładnością. Rotor wewnętrzny obraca się 6 razy szybciej niż prędkość wału. Zapewnia to wysoką precyzję dystrybucji, zmniejsza koszty cyklu życia, utrzymuje wysoką wydajność i działa bardzo płynnie przy niskiej prędkości, dzięki czemu nie jest wymagana dodatkowa przekładnia.

 

Linia produktowa

Zobacz dostępne modele silników hydraulicznych